Kategorie

Co tam Panie na przejeździe …

W dniu 22 listopada czyli rok po rozpoczęciu sprawy tunelu w Gałkowie odbyło się kolejne spotkanie przedstawicieli jednostek samorządowych: starostą p. Andrzejem Opalą, Burmistrzem p .Waldemarem Chałatem, p. Mateuszem Karwowskim oraz z przewodniczącym Rady Powiatu p. Sławomirem Sokołowskim z mieszkańcami gminy, bo okazało się, że byli także ludzie z innych wsi i miasta Koluszek. Pytania zadawali głównie mieszkańcy posesji, które muszą być nieco zmniejszone, aby do nich można było dojechać.

 

W wyniku głosowania w którym brało udział około 140 osób większość była za przyjęciem koncepcji budowy tuneli. Zgodnie z przedstawianymi informacjami -Taka szansa może się nie powtórzyć nawet za kilka lat, bo teraz mamy szansę wejść do ogólnopolskiego programu budowy bezkolizyjnych przejazdów czyli tuneli. Uczestnicy spotkania odnieśli wrażenie, że jest nadzieja. 
Prosimy więc raz jeszcze wszystkich – przemyślcie.
W kuluarach jednak dowiedzieliśmy się, że niektórzy czują niedosyt i brak konkretnych odpowiedzi. Może należałoby raz jeszcze zaprosić te osoby od, których to zależy na indywidualne rozmowy.
W takiej atmosferze trudno było o konkretne odpowiedzi.
Komitet stawia się do dyspozycji i deklaruje swoją pomoc przy takich rozmowach, bo sam nie ma takiej wiedzy, aby udzielać na wszystko odpowiedzi .

Dziękujemy Szkole za udostępnienie sali i Życzymy Szkole i nam, lepszego nagłośnienia.
Wszystkim dziękujemy za przybycie .

Print Friendly, PDF & Email

Komentarze są wyłączone

Listopad 2017
P W Ś C P S N
« Paź   Gru »
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930